Telefon Dinleme Programı Kurulumu

Telefon dinleme programı kurulumu, bu özel yazılımların sorunsuz olarak çalışması adına son derece önemlidir. Casus yazılım kurulumu, dışarıdan bakıldığında zor gibi görünse de, normal bir mobil uygulama kurulumundan çokta farklı değildir. Bundan dolayı teknik bilgi gerektirmeyen bir işlemdir. Akıllı telefonun kullanan hemen herkes zorlanmadan casus yazılım kurulumu yapabilir. Bu sayede insanlar sevdiklerini ve yakınlarını hakkında daha ayrıntılı bilgiler elde edebilir ve bu bilgiler sayesinde onları çok daha etkin bir şekilde koruyabilir.

Casus Yazılım Kurulumu Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme programı kurulumu ile ilgili detaylara geçmeden önce bilinmesi gereken bazı hususlara değinmek yararlı olacaktır. Öncelikle bu özel yazılımların sadece Android tabanlı cihazlarda çalıştığının bilinmesi gerekir. Android tabanlı telefonların haricindeki sistemlerde çalışması mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı casus yazılım satın al işlemi yapmadan önce bu hususun dikkate alınması gerekir.

Casus program kurulumu ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer önemli husus ise bu yazılımların sadece fiziki olarak erişim sağlanan telefonlara kurulabilmesidir. Yani casus program kurulumu uzaktan yapılamaz. Bazı kaynaklarda arama, SMS, Whatsapp veya farklı bir kanal üzerinden kurulum yapılabileceği iddia edilir. Bu doğru değildir. Kurulum yalnızca fiziki olarak erişim sağlanması durumunda yapılabilir.

Casus yazılım kurulumu için izlenmesi gereken bazı adımlar vardır. Söz konusu adımlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle hedef cihazı ele geçirmeniz gerekir. Kurulum sadece 3 dakika sürer ve telefonun en az 3-4 dakika sizde kalması gerekir.
  • Telefonu ele geçirdikten sonra öncelikle casus program indireceğiniz siteye giriş yapın.
  • Siteden programı indirmek için Google Chrome uygulamasındaki gizli sekmeyi kullanmanız, arkanızda iz bırakmanızı engelleyecektir.
  • Siteden casus program indirme işlemini yaptıktan sonra Ayarlar ve Google Play Store üzerinden gerekli izinleri verin.
  • Programı kurun ve kayıt için mail ve şifre oluşturun.
  • Bu adımlar sonucunda sistem tarafından size 24 saatlik ücretsiz, deneme sürümü verilecektir.

Telefon dinleme programı kurulumu, genel olarak yukarıdaki gibidir. Ayrıca bu işlemin nasıl yapıldığına dair ayrıntılı bir videolu anlatım da vardır. Videolu anlatımı izleyerek, sorun yaşamadan kurulum yapabilirsiniz.